Pair Store (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Tools
ja: ツール

en: Key
ja: キー
