Pair Store (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау
