Pair Store (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Key
ku: کلیل
