Pair Store (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Key
lt: Raktas
