Pair Store (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Tools
lv: Rīki

en: Key
lv: Atslēga
