Pair Store (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах
