Pair Store (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Key
nl: Sleutel
