Pair Store (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Key
pl: Klucz
