Pair Store (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Tools
sv: Verktyg

en: Key
sv: Nyckel
