Pair Store (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Key
ta: சாவி
