Pair Store (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Tools
te: పనిముట్లు
