Pair Store (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Key
th: คีย์
