Pair Store (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Tools
tr: Araçlar

en: Key
tr: Anahtar
