Pair Store (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Tools
uk: Інструменти

en: Key
uk: Ключ
