Pair Store (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Edit
ur: تدوین

en: Save
ur: محفوظ کریں
