Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Utility
de: Werkzeug

en: Page
de: Seite

en: Role
de: Rolle

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Show for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten anzeigen

en: Hide for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten ausblenden
