Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Page
el: Σελίδα

en: Role
el: Ρόλος

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
