Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Utility
es: Utilidad

en: Page
es: Página

en: Role
es: Rol

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
