Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Page
fi: Sivu

en: Role
fi: Rooli

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta
