Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Utility
fr: Utilité

en: Role
fr: Rôle

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées
