Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Utility
gl: Utilidade

en: Page
gl: Páxina

en: Role
gl: Rol

en: Not configured
gl: Sen configurar
