Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Page
lt: Puslapis

en: Role
lt: Rolė

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
