Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Page
nl: Pagina

en: Role
nl: Rol

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's
