Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Utility
pt: Utilitário

en: Page
pt: Página

en: Role
pt: Papel

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Show for the listed pages
pt: Exibir para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Ocultar para as páginas listadas
