Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Page
ro: Pagina

en: Role
ro: Rol

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate
