Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Page
tr: Sayfa

en: Role
tr: Rol

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
