Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Utility
ca: Utilitat

en: Page
ca: Pàgina

en: Role
ca: Rol

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
