Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Page
pt: Página

en: Role
pt: Grupo

en: Show for the listed pages
pt: Mostrar para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Esconder para as páginas listadas
