Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Page
ru: Страница

en: Role
ru: Роль

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц
