Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Page
sv: Sida

en: Role
sv: Roll

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna
