Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Page
et: Lehekülg

en: Role
et: Roll

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
