Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Page
hu: Oldal

en: Role
hu: Szerepkör

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon
