Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Page
id: Halaman

en: Role
id: Peran

en: Show for the listed pages
id: Tampilkan untuk halaman yang tercantum

en: Hide for the listed pages
id: Sembunyikan untuk halaman yang tercantum
