Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Page
ja: ページ

en: Role
ja: 役割

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示
