Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Utility
vi: Tiện ích

en: Page
vi: Trang

en: Role
vi: Vai trò

en: Not configured
vi: Không được cấu hình
