Palette (1.0.1-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
