Palette (1.0.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Submit button text
ar: نص زر الإرسال

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
