Palette (1.0.1-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси
