Palette (1.0.1-alpha1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
