Palette (1.0.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
