Palette (1.0.1-alpha1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
