Palette (1.0.1-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: About
is: Um
