Palette (1.0.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
