Palette (1.0.1-alpha1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Asc
hr: Uzlazno
