Palette (1.0.1-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
