Palette (1.0.1-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
