Palette (1.0.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
