Palette (1.0.1-alpha1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: About
sq: Informacione
