Palette (1.0.1-alpha1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"
