Palette (1.0.1-alpha1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Palette
sv: Palett

en: Entity browser
sv: Objektläsare
